Kurumsal

YÖRE TARIM ve ÇEVRE SAĞLIĞI ÜRÜNLERİ MÜH. SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ


İnsanlar, oldukça uzun bir zaman, kendileri için ne denli zararlı olduğunu bilmeden, haşerelerle iç içe yaşamıştır. Zamanla konunun önemi kavranmış ve bu zararlılara karşı çeşitli mücadele yöntemleri geliştirilmiştir. Çalışmalarda, vektör ve zararlı popülasyonunun azaltılması, buna bağlı olarak da, salgın hastalıklardan korunulması, tüm bu mücadelenin çevreye ve insana zarar vermeden yapılması ana hedef olmuştur.

Günümüzde, haşerelerle mücadele yöntemleri de teknolojik gelişmelere bağlı olarak ilerleme göstermiş, ekonomik, etkili ve çevre ile uyumlu bir şekil almıştır.

YÖRE TARIM ve ÇEVRE SAĞLIĞI ÜRÜNLERİ MÜH. SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ Sağlık Bakanlığı ruhsatlı ilaçlar kullanarak, kamu ve özel kuruluşlar, hastaneler, belediyeler ve askeri tesislere, hem ilaç pazarlaması, hem de ilaçlama uygulamaları ile hizmet vermektedir.

Şirketimiz, güvenli ve etkili ilaçlar kullanarak, çevre sağlığına duyarlı olan kurumlarımızın haşere ve kemirgen mücadelesi çalışmalarında başarılı olmayı, birinci hedef seçmiştir. Bu amaçla, teknik çalışmalarını ve pazarlama organizasyonunu genişleterek, ‘sürekli hizmet’ anlayışını geliştirmiştir.

Bu anlayışın getirdiği farklılıklar;

• Firmamız elemanları, kuruluşları ve yetkilileri periyodik olarak ziyaret eder.
• Yetkililer, teknik olarak haşereler ve kemirgenler, mücadele yöntemleri, kullanılan ilaçlar, cihazlar ve değerlendirme konularında bilgilendirilir.
• Kullanım konusunda, yerinde tatbikatlarla bilgi verilir.
• İlaçlama, araçlar ve iş güvenliği konusunda destek sağlar.
• Seminer ve eğitim toplantıları yaparak, bilgi alışverişini gerçekleştirir.
• Farklı talepler değerlendirilir.
• Zamanında ve güvenli mal ve hizmet teslimi yapılır.

Bu anlayış çerçevesinde, firmamızdan talep ettiğiniz hizmet teklifimizi sizlere sunmaktayız.
İyi bir işbirliği ve işlerinizde başarılar dileriz.

Saygılarımızla…